Slide 1

MOTO SHOW

30-31.05.2015r.

 

KARTA OCEN SĘDZIÓW KLASA NIEREGULAMINOWA
ELIMINACJE – WYNIKI
nr. imię i nazwisko zawodnika Sedzia 1 Sędzia 2 Sędzia 3 SUMA Miejsce
5 Michał Piotrowski 38 38 37 113 1
20 Karol Kulbacki 32 33 33 98 2
21 Damian Kreller 25 24 24 73 3
23 Emil Krzyszton 24 23 25 72 4
4 Krystian Zyśko 20 19 18 57 5
8 Piotr Zalewski 19 19 18 56 6
6 Konrad Piskorz 14 14 16 44 7
10 Tomasz Wolańczuk 15 13 15 43 8
2 Adam Zatorski 14 13 15 42 9
9 Kamil Hoppe 12 11 10 33 10
3 Norbert Brzeziński 9 10 9 28 11
7 Przemysław Strzelczyk 9 10 9 28 12
KARTA OCEN SĘDZIÓW KLASA NIEREGULAMINOWA
 
nr. imię i nazwisko zawodnika Sedzia 1 Sędzia 2 Sędzia 3 Półfinał Finał Suma Miejsce
5 Michał Piotrowski 74 70 71 226 215 441 1
20 Karol Kulbacki 67 64 66 196 197 393 2
21 Damian Kreller 68 66 66 146 200 346 3
23 Emil Krzyszton 50 50 50 144 150 294 4
4 Krystian Zyśko 57 51 53 114 161 275 5
8 Piotr Zalewski 27 25 34 112 86 198 6
6 Konrad Piskorz 30 33 32 88 95 183 7
2 Norbert Brzeziński 30 30 33 84 93 177 8
9 Kamil Hoppe 32 34 37 66 103 169 9
10 Tomasz Wolańczuk 28 25 28 86 81 167 10

 

KARTA OCEN SĘDZIÓW KLASA REGULAMINOWA  
ELIMINACJE – WYNIKI  
 
nr imię i nazwisko zawodnika Sędzia 1 Sędzia 2 Sędzia 3 SUMA Miejsce  
25 Marcin Głowacki (Korzeń) 40 39 39 118 1  
1 Herczeg Balazs (Mokus) 40 39 39 118 1  
12 Łukasz Bełz 37 37 37 111 3  
24 Paweł Karbownik 36 36 35 107 4  
16 Sławomir Kożykowski 34 32 33 99 5  
13 Dawid Olczyk 27 26 29 82 6  
14 Wojciech Kozioł 24 24 25 73 7  
19 Tobiasz Popów 24 23 23 70 8  
11 Przemysław Pytlowski 24 21 24 69 9  
18 Radosław Siręga 18 16 19 53 10  
22 Grzegorz Doering 17 15 18 50 11  
17 Łukasz Madej 15 13 16 44 12  
15 Piotr Grochota 14 14 14 42 13  
KARTA OCEN SĘDZIÓW KLASA REGULAMINOWA
FINAŁ – WYNIKI
nr. imię i nazwisko zawodnika Sędzia 1 Sędzia 2 Sędzia 3 Półfinał Finał SUMA Miejsce
25 Marcin Głowacki (Korzeń) 86 91 86 118 263 381 1
1 Herczeg Balazs ( Mokus) 82 87 83 118 252 370 2
12 Łukasz Bełz (FRS) 81 86 79 111 246 357 3
24 Paweł Karbownik 79 81 78 107 238 345 4
16 Sławomir Kożykowski 72 73 66 99 211 310 5
19 Tobiasz Popów 73 74 73 70 220 290 6
13 Dawid Olczyk 62 67 58 82 187 269 7
14 Wojciech Kozioł 68 62 62 73 192 265 8
22 Grzegorz Doering 54 47 45 50 146 196 9
18 Radosław Siręga 38 42 44 53 124 177 10
11 Przemysław Pytlowski 0 0 0 69 0 69 11

 

WYNIKI 2014

KLASA REGULAMINOWA – Finał

Imię Nazwisko Zawodnika Półfinał Finał SUMA Miejsce
Marcin Głowacki 133 178 311 1
Łukasz Bełz 128 156 284 2
Marach Dawid 124 139 263 3
Wojciech Kozioł 120 126 246 4
Marcin Mosiek 113 118 231 5
Kamil Gryzio 112 113 225 6
Dawid Dudkiewicz 108 116 224 7
Tobiasz Popów 98 103 201 8
Łukasz Musieliński 97 97 194 9
Daniło Łukasz 89 90 179 10

KLASA NIEREGULAMINOWA – Finał

Imię Nazwisko Zawodnika Półfinał Finał Suma Miejsce
Michał Piotrowski 147 148 295 1
Karol Kulbacki 123 136 259 2
Damian Kreller 93 129 222 3
Daniel Daniło 97 123 220 4
Emil Krzysztoń 88 111 199 5
Marek Kowalczyk 92 85 177 6
Jewczyn Ernes 86 89 175 7
Grzegorz Grzymała 72 96 168 8
Nowicki Krzysztof 70 72 142 9
Piskorz Konrad 63 70 133 10
Paweł Hołowieniec 69 64 133 11